Shadowrun Returns [torrent download]

Shadowrun Returns [torrent download] 333244625

Shadowrun Returns to cRPG w starym stylu, z turowym systemem walki i dwuwymiarową grafiką. Jest to pierwszy duży projekt firmy Harebrained Schemes – do tej pory zespół zajmował się produkcją gier mobilnych i niezależnych. Studio założone zostało jednak przez prawdziwych weteranów branży, w tym Jordana Weisman, czyli człowieka, który współtworzył grę fabularną Shadowrun oraz światy Battletech i Crimson Skies.

Akcja toczy się w 2050 roku, w rzeczywistości, w której cyberpunk łączy się z elementami fantasy. Magia powróciła do świata, a wybuch plagi znanej jako VITAS spowodował, że z ludzkości wyodrębniły się takie rasy jak m.in. orki, trolle, elfy czy krasnoludy. Z kolei inna plaga (HMHVV) wywołała mutacje, które przeobraziły zarażonych w m.in. gobliny, ghoule, wampiry czy wilkołaki. Natomiast smoki stały się jedną z największych sił na rynku finansowym. W tym uniwersum żyją i pracują tytułowi shadowrunnerzy. Są to najemnicy skłonni za odpowiednią sumę wykonać każde zadanie. To właśnie grupą takich profesjonalistów pokieruje gracz w kampanii. Gwarancją wysokiej jakości fabuły jest fakt, że w produkcję zaangażowanych było siedmiu autorów, którzy zajmują się pisaniem przygód i suplementów do papierowego pierwowzoru.

Shadowrun Returns to RPG w starym dobrym stylu. W trakcie zabawy dowodzimy drużyną shadowrunnerów i mamy pełną kontrolę nad każdym z jej członków. Gra duży nacisk kładzie na eksplorację świata oraz walkę. Starcia rozgrywane są w systemie turowym i wymagają sporego sprytu taktycznego. W świecie Shadowrun przenikają się cztery rzeczywistości – fizyczna, cyfrowa, mistyczna i astralna. W zależności od wybranej klasy postaci możemy wykorzystać zdolność dostrzegania niektórych z nich. Przykładowo, Uliczny Samuraj zobaczy znaczniki podpowiadające, które miejsca zapewnia osłonę, skąd mogą nadejść wrogowie oraz statystyki wykorzystywanych w walce broni. Z kolei Mag Bojowy posiada wzrok wychwytujący nadnaturalne aury, dzięki czemu z łatwością odszuka magiczne przedmioty. Potrafi też przewidzieć jaki czar zostanie za chwilę rzucony przez przeciwnika. Natomiast hakerzy rozumieją przepływ danych i informacji, dzięki czemu manipulując światem cyfrowym mogą wpływać na rzeczywisty.

Każda z postaci posiada własną unikalną perspektywę i ukończenie wielu misji wymaga wykorzystania informacji uzyskanych przez różnych członków drużyny. Jednocześnie gra oferuje sporą swobodę kształtowania fabuły i rozbudowany system ulepszania statystyk postaci. Zabawę dodatkowo przedłuża obecność edytora poziomów, który jest tym samym zestawem narzędzi, jakiego używali sami twórcy

Shadowrun Returns [torrent download] download
POBIERZ GRĘ W PEŁNEJ WERSJI BEZ LIMITÓW

(pobrań pliku: 2260)

Odwiedzjący szukali:

  • shadowrun returns spolszczenie
  • shadowrun returns torrent
  • spolszczenie do shadowrun returns
  • shadowrun returns spolszczenie chomikuj
  • shadow run returns kiedy spolszczenie
  • shadowrun returns spolszczenie download

Dodaj komentarz